KONTAKTY

HAKOR s.r.o.
Boršice u Blatnice 324
68763
tel: +420 728 120 684
info(a)hakor.cz

NOVINKY

arr3OSB DESKY využitíOSB desky mají široké uplatnění v exteriéru i interiéru. Zejména OSB desky mají uplatnění ve... arr3Navrhněte si barvu fasády od Baumitu.Baumit - špička na trhu stavebních fasád vám přináší skělý program, ve kterém si sami vytvoříte...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Navrhněte si barvu fasády od Baumitu.

Baumit - špička na trhu stavebních fasád vám přináší skělý program, ve kterém si sami vytvoříte vizualizaci barev dle svých představ. K dispozici vám jsou hned dva druhy  vzorníků barev - Light a Pro.

Vstupte do programu

Color Designer Light        Color designer Pro

Baumit Color Designer Light a PRO

V obou případech se jedná o nástroje, pomocí kterých si vyzkoušíte, jak bude barevná fasáda vypadat. Mezi verzemi je však jeden velký rozdíl - verze PRO umožňuje nahrát své vlastní fotografie a s nimi pracovat. Druhá varianta Ligth umožňuje aplikovat zvolené bary  "pouze" na vzorové přednastavené domy.

Baumit designer

Návod pro Baumit Color Designer PRO

 

1. Vyfotografujte si dům z více pohledů

Fotografie nemusí být ani zdaleka tak dokonalé, jak byste si mohli myslet. Stačí obyčejné amatérské fotky z běžného fotoaparátu.

2. Nahrajte vyfocené fotografie do programu

Otevřete program a na levé straně je pod označením „Ulož a nahrát“ možnost nahrát obrázek. Načtěte fotku stavby.

3. Vyznačte plochu, na které chcete měnit barvy

Na levé straně je pod označením „Editovat“ je ikona „Přidat nový mnohoúhelníkový výběr v nové vrstvě“ a pak na fotce vyznačte plochu i s okny. Pak dejte myš na první bod, objeví se ruka a proklikem se plocha uzavře. Na levé straně se dá pomocí funkce "vyříznout plochy" odebrat z vybrané plochy okna dveře. Pomocí funkce přidat k vybrané vrstvě další plochu se tato plocha probarví ve stejné barvě.

4. Vyberte preferovaný barevný odstín

Po označení ploch přistoupíme k výběru na pravé straně z palety barev Baumit - kombinujte, zkoušejte a vymýšlejte dle libosti! Jestli chceme další barvu, na levé straně zvolíme „Přidat nový mnohoúhelník v nové vrstvě“ a postup s označením plochy je stejný.

5. výkres si uložte

Pro uložení zvolíme funkci „Ulož výkres z hlavní plochy“. Po uložení si můžeš načíst další pohled.

Podívejte se na náš sortiment Baumit

 

Baumit - sortiment