KONTAKTY

HAKOR s.r.o.
Boršice u Blatnice 324
68763
tel: +420 728 120 684
info(a)hakor.cz

NOVINKY

arr3OSB DESKY využitíOSB desky mají široké uplatnění v exteriéru i interiéru. Zejména OSB desky mají uplatnění ve... arr3Navrhněte si barvu fasády od Baumitu.Baumit - špička na trhu stavebních fasád vám přináší skělý program, ve kterém si sami vytvoříte...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


O nás
O nás

Online stavebniny Hakor

Stavebniny hakor s.r.o. prodávají nejen levný stavební materiál pro zateplení, který je zapsaný v programu ZELENÁ ÚSPORÁM jako jsou fasádní polystyren a vata, fasádní omítky a ostatní stavební materiál pro zateplení rodinných domů a budov ale také i ostatní stavební materiál jako jsou tvárnice Ytong, cihly Porotherm, omítky a jiný levný materiál pro vaši stavbu či rekonstrukci.

OSB desky, MFP desky, foukaná izolace

Dále nabízíme stavebniny na dřevostavby, jako jsou stavební OSB desky a MFP desky, sádrokarton, skelná vata a foukaná izolace. OSB desky a MFP desky dovážíme přímo z centrálních skladů, a proto máme levné OSB desky a MFP desky.

Cihly, tvárnice, fasádní polystyren

V naší nabídce najdete: cihly, tvárnice, fasádní polystyren, minerální vaty, fasádní a vnitřní štukové omítky, sádrokartony, kompletní tepelné izolace, OSB desky, MFP desky a mnohé další stavebniny (stavební materiály) za velkoobchodní ceny.

Naše stavebniny nabízí množstevní slevy při pravidelném odběru a levnou dopravu přímo na Vaši stavbu.

Vypracujeme pro Vás cenovou nabídku na poptávané stavebniny, především: cihly a tvárnice značky POROTHERM, HELUZ, YTONG, H+H a dalšího alternativního sortimentu stavebního a izolačního materiálu pro Vaši konkrétní stavbu.

Další důvod proč si vybrat stavebniny od HAKOR s.r.o.:

Nabízíme Vám dopravu zdarma při určitém množství objednaného zboží, toto množství je jiné u každého výrobce stavebního materiálu. Bližší informace naleznete v sekci "Doprava a platba". V případě menších objednávek naše stavebniny volí nejlevnější způsob dopravy pro Vás.