• 728 120 684
 • info@hakor.cz

Vyhledávání:

rozšířené

Aktuality
12.05.2015Zpřehlednili jsme pro vás varianty dopravyNově na stránce Doprava a platba najdete přehledně uspořádané jednotlivé varinaty dopravy se všemi souvisejícími náklady
07.02.2014OSB DESKY využitíOSB desky mají široké uplatnění v exteriéru i interiéru. Zejména OSB desky mají uplatnění ve stavebnictví při suché výst
01.02.2014Nakupte fasádní polystyren a podlahový polystyrenNeodkládejte s nákupem polystyrenu. Výrobci polystyrenu mají od 10.2.2014 vyšší ceny, a proto kdo plánuje zateplit fasád
27.01.2014Ukončení výroby QSB desekKronospan Jihlava ukončuje výrobu jednovrstvé dřevotřískové QSB deseky. Tyto deky se nahrazují třívrstvou dřevotřískovou
28.10.2013Navrhněte si barvu fasády od Baumitu.Nyní již nepotřebujete architekta na návrh fasády. Vše si můžete sami navrhnout dle grafického programu na vizualizaci f
24.06.2013Spuštěn nový e-shopDne 24.6.2013 jsme pro Vás spustili nový e-shop http://www.hakor.cz. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a

Zateplení fasády - omítky Baumit, fasádní polystyren, příslušenství


Cenový filtr:
Zvolte parametr produktu:
Výrobci
Šedý fasádní polystyren EXTRAPOR EPS 70 F weber.pas marmolit soklová omítka Polyuretanové lepidlo Thermo Kleber
ZATEPLENÍ FASADY Šedý fasádní polystyren EXTRAPOR EPS 70 F
ZATEPLENÍ FASADY weber.pas marmolit soklová omítka
ZATEPLENÍ FASADY Polyuretanové lepidlo Thermo Kleber
Šedý fasádní polystyren EXTRAPOR EPS 70 F Omítka marmolit je dekorativní omítka na sokly. Den Braven Polyuretanové lepidlo Thermo Kleber.
12.50 Kč/m2 (bez DPH), od 15.10 Kč/m2 s DPH
Dostupnost: více než týden Detail
44.00 Kč/kg (bez DPH), od 53.20 Kč/kg s DPH
Dostupnost: více než týden Detail
127.00 Kč/bal (bez DPH), 153.70 Kč/bal s DPH
Dostupnost: do 3 dnů Detail

Thermo Kleber WOOD
ZATEPLENÍ FASADY Thermo Kleber WOOD
Den Braven Thermo Kleber WOOD
127.00 Kč/bal (bez DPH), 153.70 Kč/bal s DPH
Dostupnost: do 3 dnů Detail

« Předchozí 1 2 3 4 5 6

Zateplení fasády

Vzhledem ke stoupajícím nákladům na topení je vhodné tyto výdaje řešit kvalitní tepelnou izolací domů. V dnešní je na trhu celá řada technologií, ze kterých si vyberete vždy, bez ohledu na fasádě. V našem sortimentu najdete různé materiály, jako je fasádní polystyren, fasádní vata, polyuretanové stavební desky aj.  Tepelná izolace fasády a kvalitní okna jsou nejlepším řešením jak ušetřit na topení – snižte své provozní náklady na bydlení jednorázovou investicí, jež se vám zaručeně vyplatí.

Náš obchod nabízí fasádní materiály od prověřených výrobců Baumit, Weber, Bachl a Styrotrade, které patří ke špičce na trhu a kde je zaručena kvalita.

Kromě samotného prodeje poskytujeme poradenství ohledně vhodného materiálu či postupu pro zateplování fasád. Pro živnostníky, kteří od nás budou odebírat stavební materiál, poskytneme odběratelské slevy – neváhejte nás proto kontaktovat.

Fasádní polystyren

I starší rodinný dům může vypadat moderně, a to díky nové fasádě. Fasádu bychom mohli charakterizovat jako oblek pro každé stavení. Kromě toho, že mají fasády estetickou funkci, nabývají funkce praktické. Dochází totiž k jejich zateplování, přičemž se používá fasádní polystyren. Zateplují se nejen novostavby, ale také starší stavení, montované domy, zděné budovy a mnoho dalších. Výjimkou jsou snad sruby, u nichž je vyžadován původní vzhled.

Lepidla a stěrky

Lepidlo a stěrka je hmota na bázi cementu. Používá se na lepení polystyrenu EPS a minerální vaty, spolu s armovací tkaninou na stěrkování izolačního materiálu polystyrenu EPS a minerální vaty.

V našem sortimentu naleznete produkty od ověřených výrobců Baumit a Weber. Vybírat můžete ze základních výrobků na lepení a stěrkování fasádních izolačních desek nebo speciálních materiálů, jež obstojí i během aplikace ve stížených podmínkách – například i při – 7 °C.

Omítky Baumit

Zateplení probíhá tak, že se použije fasádní polystyren, což je vnější izolace, která se připevní do zdi a potáhne mřížkou, zpravidla perlinkou. Na polystyren se natáhne fasádní lepidlo a nakonec je nanesena omítka. Dnes jsou omítky Baumit barevné a navíc můžete barvy různě kombinovat. Co takhle mít svůj dům oranžový v kombinaci se žlutou barvou? Fantazii se meze nekladou.

Penetrace

Penetrační nátěr pod fasádní omítku se nanáší na zaschlou stěrku. Penetrační nátěr sjednocuje a snižuje savost podkladu a zvyšuje přídržnost fasádní nebo soklové omítky Marmolit. Penetrační nátěry se dělají probarvené k barvě fasádní omítky.

Perlinka

Perlinka  neboli armovací tkanina se používá jako výstužní tkanina do kontaktního zateplovacího systému ETICS nebo do vnitřních a vnějších omítek. Perlinka se vyrábí v růžných gramáží, čím vyšší číslo gramáže, tím je perlinka pevnější. Perlinku vybíráme podle toho, jestli je určena pro zateplení nebo do omítek vnitřních nebo vnějších a podle hodnoty gramáže.  

Hmoždinky

Fasádní hmoždinky slouží v zateplovacích systémech k mechanickému upevnění izolačního materiálu jako je fasádní polystyren, minerální vata, polyuretanové desky aj.  do pevných konstrukcí jako jsou obvodové zdi a stropy. Fasádní hmoždinky jsou s kovovým nebo plastovým trnem nebo šroubem. Dále hmoždinky vybíráme, do jakého materiálu (zdi) budeme hmoždinky kotvit.

Délku hmoždinky se vypočte, že ke konkrétní kotevní hloubce, která je pro každou hmoždinku jiná, přičteme tloušťku polystyrenu a 2 cm na lepidlo a stěrku. Pokud jde o rekonstrukci fasády, tak k této délce se přičte tloušťka staré fasády 2 až 3 mm.

Označení materiálu - ZIDVA

 • A - do betonu
 • B - do plných keramických i silikátových cihel
 • C - do dutých keramických i silikátových cihel
 • D - do lehčeného betonu
 • E - do pórobetonu.

Příslušenství k zateplení

Do skupiny příslušenství k zateplení patří zakládací lišty, okenní lišty – apu lišty, rohy s perlinkou – kombi lišty, polystyrenové zátky. Zakládací lišta slouží k založení tepelně izolačních desek do roviny a upevňuje se natloukacími hmoždinkami do zdí. Do zakládací lišty se během instalace vkládá první řada izolačních desek.

Fasádní lišty - okenní profily (Eko nebo Styro) vložte na vnitřní stranu oken. Vnější potom uložte za rožky s tkaninou vertex – kombi lišty. Pokud horní čelo okna není chráněno proti dešti, doporučujeme aplikovat okenní profil s přiznanou nebo nepřiznanou okapnicí, jež dokáže zabránit průniku vody a poškození systému či vnitřního prostoru. Na ostatní rohy je pak možné opět použít rožky s tkaninou vertex – kombi lišty.

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.

Provozovatel

 • HAKOR s.r.o.
  Boršice u Blatnice 324
  687 63 Boršice u Blatnice
  IČO: 28339703
  DIČ: CZ28339703

SÍDLOPartneři:

© 2018 HAKOR s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.